aktualności :
Wydział Środowiska Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 12 styczeń 2021 Odsłony: 1316

Ostrzeżenie o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego pyłu PM10 ze względu na zwiększoną emisję zanieczyszczeń oraz niekorzystne warunki meteorologiczne.

Analiza wskaźnika śmiertelności na COVID-19, w obszarach gdzie występują znaczne zanieczyszczenia powietrza oraz aktualne badania przeprowadzone w tym zakresie, wskazują na silną zależność pomiędzy złą jakością powietrza, a zwiększoną śmiertelnością, zakażalnością czy też cięższym przebiegiem choroby.

W związku z powyższym prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń zawartych w ostrzeżeniu.

Pobierz ostrzeżenie

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówInformacje i komunikatyOstrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza 12.01.2021 r.